Sběrné dvory a manipulace odpadu

25Červenec2017

Nakladače a nosiče nářadí Avant jsou skvělými pomocníky při manipulaci odpadů a různých materiálů. Se lžící je možné manipulovat hlínu, štěpky, listí. Lžíce s přidržovačem je vhodnější na trávu, drobný klest popřípadě papír a plasty (při nahrnování k lisu). Naopak vidle s přidržovačem jsou bezkonkurenční při manipulaci s klestem, dřevem a velkými větvemi. Paletizační vidle na manipulaci dřeva či palet jsou dnes již běžné nářadí. Po skončení práce lze po rychlé výměně nářadí například za kartáč se sběrem efektivně a rychle uklidit pracovní plochu. Radlice na sníh pomůže v zimně odklidit sníh.   

Nakladače Avant si své uplatnění najdou i mimo sběrný dvůr. Drobné stavební práce na chodnících a v parcích jsou ideální příležitost. Mulčování a sečení trávy jsou pro nakladače Avant další možná využití. A v neposlední řadě může být skvělý pomocník i fréza na asfalt při opravě výtluků. 

Nakladače Avant jsou financovatelné v rámci dotačních projektů OPŽP - Systém separace odpadu, sběrné dvory, třídění odpadu atd.. 

»zpět do archivu novinek