kontaktovat prodejce

Nakladače AVANT AVANT 800 série

největší

KRÁTKÝ POPIS

  • Kompaktní kloubový nakladač s velkým výkonem
  • Jednoduchý na ovládání a bezpečný na práci 
  • Výkon motoru přesahující 57 HP
  • Permanentní pohon 4x4 pro náročné použití
  • Viceúčelový - velký rozsah přídavných nářadí

VYUŽITÍ PRO

  • Údržba veřejných prostranství - obce a města
  • Stavební práce, odklízení demolic a demoliční činnosti
  • Zpracování dřeva - palivové dřevo, nálety ..
  • Farmy a zemědělská družstva
  • Soukromé využití 

Nejvíce kompaktní a univerzální kloubové nakladače v ČR.
made in finland

Úplně nová serie 800 je v současnosti největší a nejvýkonnější řadou nakladačů od finského výrobce Avant Tecno OY. Posunuje hranice výkonu kompaktního nakladače o kapacitu zdvihu na 1.900 kg a výšku zdvihu na 3,5 m. Přesto jeho rozměry šířka 1,5 m, délka 3,4 m, výška 2,2 m a hmotnost od 2500 kg do 2700 kg - a kloubová konstrukce činí sérii 800 velmi všestranným a výkonným kompaktním nakladačem.

K dispozici bude pro začátek pouze jeden model:
* Avant 860i s dieslovým motorem Kohler KDI 1903 TCR o výkonu 42 KW/57 HP. Motor o objemu 1900 ccm je vybaven technologií commonrail a turbodmychadlem. Splňuje v současné době platné emisní normy.


Hydrostatická převodovka s hnacím hydromotorem v každém kole spolu se dvěma stupni rychlosti jízdy je známou vlastností nakladačů Avant. Maximální rychlost série 800 je 30 km/h a hydraulický průtok oleje pro přídavné zařízení je až 80 l / min. Teleskopické rameno je již standartní výbavou série 800. Rameno se hydraulicky prodlužuje o až o 825 mm a poskytuje max. výšku zdvihu až 3,5 m na čepu závěsu desky. To umožnuje nakládat auta s vyššími bočnicemi a vykládání z vysoké úrovně. Hydraulický samonivelační systém (paralelogram) udrží zátěž automaticky ve stejné rovině po celou dobu zvedání a spouštění ramene.

Série 800 je vybavena rychloupínacím systémem Avant pro přídavná zařízení. Další systémy jako Euro 3 budou k dispozici jako volitelné příslušenství. Hydraulické hadice přídavných zařízení jsou spojeny systémem Multiconnect, který umožňuje snadné spojení všech hydraulických hadic jedním pohybem ruky – a to za všech podmínek.

Série Avant 800 má standardní otevřenou kabinu ROPS / FOPS, na přání je k dispozici i uzavřená vyhřívaná kabina DLX. Tato kabina DLX je na podvozek nakladače upevněna přes antivibrační elementy, což zaručuje vynikající izolaci prostoru obsluhy proti hluku a vibracím. Účinné vytápění větrání a velká okna dále zlepšují uživatelské pohodlí. Kabina DLX může být vybavena také klimatizací.

Komplexní sada příslušenství Avant s více než 200 přídavnými zařízeními je k dispozici i pro sérii 800. Díky tomu je Avant 800 velmi univerzálním a užitečným strojem pro mnoho skupin zákazníků, kteří se zabývají např. úpravou terénu, technickými službami, výstavbou, údržbou majetku, zemědělstvím, různou manipulací s materiálem apod.

 

Zvažujete nákup? Chcete
stroj předvést?

Kontaktuje naše profesionály, kteří vám zodpoví všechny otázky a produkt předvedou.

kontaktovat prodejce

Zvažujete nákup? Chcete
stroj předvést?

Kontaktuje naše profesionály, kteří vám zodpoví všechny otázky a produkt předvedou.

kontaktovat prodejce
Základní údaje
Délka
Hmotnost
Maximální rychlost
Motor
Výkon
Palivo
Chlazení
Uzávěrka diferenciálu
Elektrostart
Pojezd
Čerpadla
Hydraulika pojezdová
Hydraulika pracovní
Počítadlo motohodin
Maximální tažná síla
Maximální zdvihací síla
Maximální výška zdvihu
Brzda
Pneumatiky
Ochranný rám
Zvedací rameno s paralelogramen
Přídavné závaží
Pracovní osvětlení
Závěs ISO 50
Zvláštní výbava